| Valmistaja | HP |
| Suoritin | |
| Tyyppi | Intel Core i3-4170T |
| Välimuistin määrä | 3 000 kt |
| Välimuistin tyyppi | L3 |
| Nopeus | 3,2 GHz |
| Muisti | |
| Kapasiteetti | 4 Gt |
| Laajennettavissa | 8 Gt |
| Näyttö | |
| Koko | 21,5 tuumaa |
| Resoluutio | 1 920 x 1 080 px |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
| Muistikortinlukija | |
| Muistikortti | 3-in-1 |
| Mitat | |
| Leveys | 54,6 cm |
| Korkeus | 37,5 cm |
| Syvyys | 7,9 cm |
| Paino | 8,3 kg |
| Optinen asema | |
| Lukeva ja kirjoittava | On |
| Liitännät | |
| USB 2.0 | On |
| HDMI-portti | On |
| Line-in | On |
| RJ-45 | On |
| Line-out | On |
| USB 3.0 | On |
| Verkko-ominaisuudet | |
| LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kotelo | |
| Torni | On |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows 10 Pro (x64) 64-bit | On |