| Valmistaja | HP |
| Liitännät | |
| Bluetooth | On |
| USB 2.0 | On |
| RJ-45 | On |
| USB 3.0 | On |
| Muisti | |
| Tyyppi | DDR3 |
| Kapasiteetti | 4 Gt |
| Laajennettavissa | 8 Gt |
| Suoritin | |
| Nopeus | 2,3 GHz |
| Näyttö | |
| Koko | 21,5 tuumaa |
| Resoluutio | 1 920 x 1 080 px |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
| Muistikortinlukija | |
| Muistikortti | 3-in-1 |
| Näytönohjain | |
| Grafiikkaprosessori | AMD Radeon R4 |
| Mitat | |
| Leveys | 53,9 cm |
| Korkeus | 39,7 cm |
| Syvyys | 18,4 cm |
| Paino | 5,5 kg |
| Verkko-ominaisuudet | |
| LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| WLAN (Langaton) | Jopa 300 Mbit / s |
| Kotelo | |
| SFF | On |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows 10 Home (x64) 64-bit | On |