| Valmistaja | HP |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Mitat ilman jalustaa | |
| Paino | 3,48 kg |
| Leveys | 621 mm |
| Korkeus | 371,6 mm |
| Syvyys | 35,6 mm |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 27 tuumaa, 68,58 cm, 250 cd/m2, 1000:1, 7 ms, 178 astetta, 178 astetta, 10000000:1 |
| Koko | 27 tuumaa |
| Halkaisija | 68,58 cm |
| Kirkkaus | 250 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 1000:1 |
| Vasteaika | 7 ms |
| Katselukulma | 178 astetta, 178 astetta |
| Pysty | 178 astetta |
| Vaaka | 178 astetta |
| Dynaaminen kontrastisuhde | 10000000:1 |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Liitännät | |
| VGA | On |
| HDMI-portti | On |
| Virrankäyttö (normaalitila) | |
| Maksimi | 23 W |