| Valmistaja | HP |
| Puhelinluettelo | On |
| Kaiutinpuhelin | On |
| Hälytystoiminto | On |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Päänäyttö | |
| Lisätieto | TFT |
| Koko | 3,5 tuumaa |
| Resoluutio | 240 x 320 px |
| Resoluutio (leveys) | 240 px |
| Resoluutio (korkeus) | 320 px |
| Mitat | |
| Pituus | 2 380 mm |
| Leveys | 1 829 mm |
| Paksuus | 361 mm |
| Paino | 1 200 g |
| Muotoilu | |
| Perus | On |