| Valmistaja | HP |
| Liitettävyys | |
| USB | On |
| Ethernet | On |
| Mitat | |
| Leveys | 420 mm |
| Korkeus | 332 mm |
| Syvyys | 384 mm |
| Paino | 17,5 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 18 sivua/min |
| Väri | 18 sivua/min |
| Paperinkäsittely | |
| Paperikapasiteetti | 150 arkkia |
| Maksimi paperiarkin koko | a4 |
| Paperin vastaanottokapasiteetti | 100 arkkia |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Muisti | |
| Vakio | 256 Mt |
| Toiminnot | |
| Tulostus | On |
| Ensimmäisen sivun tulostus | |
| Mustavalko | 11,5 s |