| Laser | On |
| Monitoimitulostin | On |
| Liitettävyys | |
| WLAN | On |
| USB | On |
| Ethernet | On |
| Mitat | |
| Leveys | 416 mm |
| Korkeus | 400 mm |
| Syvyys | 472 mm |
| Paino | 23,2 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 27 sivua/min |
| Väri | 27 sivua/min |
| Paperinkäsittely | |
| Paperikapasiteetti | 250 arkkia |
| Maksimi paperiarkin koko | a4 |
| Arkinsyöttölaitteen kapasiteetti | 50 arkkia |
| Paperin vastaanottokapasiteetti | 150 arkkia |
| Kopiointiominaisuudet | |
| Suurennus/pienennys | 25-400% |
| Kopiointinopeus (mv) max | 28 kopiota/min |
| Kopioiden enimmäismäärä | 99 kpl |
| Kopiointinopeus (väri) | 28 kopiota/min |
| Tarkkuus | 600x600 dpi |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows Vista | On |
| Linux | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Muisti | |
| Vakio | 512 Mt |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (valmiustila) | 18,2 |
| Virrankäyttö (huippu) | 560 |
| Virrankäyttö (pois päältä) | 0,05 |
| Toiminnot | |
| Tulostus | On |
| Skannaus | On |
| Kopiointi | On |
| Skannausominaisuudet | |
| Optinen tarkkuus | 1200x1200 dpi |
| Asiakirjan enimmäiskoko | 216x356 |
| Ensimmäisen sivun tulostus | |
| Mustavalko | 8,9 s |