| Valmistaja | HP |
| Paperikapasiteetti | 350 arkkia |
| Paperitasojen määrä | 2 kpl |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Laser | On |
| Liitettävyys | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 545 mm |
| Korkeus | 338 mm |
| Syvyys | 599 mm |
| Paino | 40,9 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 20 sivua/min |
| Väri | 20 sivua/min |
| Tulostuksen resoluutio | |
| Maksimi | 600 x 600 dpi |
| Muisti | |
| Enimmäismäärä | 448 Mt |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (normaalitila) | 440 |
| Virrankäyttö (valmiustila) | 30 |
| Virrankäyttö (virransäästötila) | 4,4 |
| Käyttöjärjestelmä | |
| OS X 10.3 Panther | On |
| Mac OS X 10.6 | On |
| Windows 7 x64 | On |
| Windows 7 | On |
| Mac OS X 10.5 | On |
| OS X 10.4 Tiger | On |
| Windows Vista 64-bit | On |
| Windows Vista | On |
| Windows XP x64 | On |
| Windows XP | On |
| Windows 2000 | On |