| Valmistaja | HP |
| Mitat | |
| Leveys | 1 399 mm |
| Korkeus | 1 110 mm |
| Syvyys | 916 mm |
| Paino | 88 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 3 sivua/min |
| Väri | 3 sivua/min |
| Liitettävyys | |
| Ethernet | On |
| Toiminnot | |
| Tulostus | On |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (lepotila) | 1,3 |
| Virrankäyttö (huippu) | 120 |