| Valmistaja | HP |
| LCD-näyttö | On |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Tulostustekniikka | HP:n lämpömustesuihku |
| Liitettävyys | |
| WLAN | On |
| USB | On |
| Ethernet | On |
| Mitat | |
| Leveys | 987 mm |
| Korkeus | 932 mm |
| Syvyys | 530 mm |
| Paino | 34 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 0,016 sivua/min |
| Väri | 0,016 sivua/min |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows XP | On |
| Windows XP x64 | On |
| Windows Vista | On |
| Windows Vista 64-bit | On |
| Mac OS X 10.5 | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 7 x64 | On |
| Mac OS X 10.6 | On |
| Muisti | |
| Vakio | 1 024 Mt |
| Enimmäismäärä | 1 024 Mt |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (valmiustila) | 0,3 |
| Virrankäyttö (lepotila) | 4,5 |
| Virrankäyttö (huippu) | 35 |