| Valmistaja | HP |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Liitännät | |
| USB | On |
| HDCP-yhteensopiva | On |
| HDMI-portti | On |
| DisplayPort | On |
| Mitat jalustalla | |
| Paino | 15 kg |
| Leveys | 738 mm |
| Korkeus | 566 mm |
| Syvyys | 248 mm |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 31,1 tuumaa, 250 cd/m2, 1500:1, 20 ms, 178 astetta, 178 astetta |
| Koko | 31,1 tuumaa |
| Kirkkaus | 250 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 1500:1 |
| Vasteaika | 20 ms |
| Katselukulma | 178 astetta, 178 astetta |
| Pysty | 178 astetta |
| Vaaka | 178 astetta |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 4 096 px |
| Resoluutio (korkeus) | 2 180 px |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Virrankäyttö (normaalitila) | |
| Maksimi | 260 W |