| Valmistaja | HP |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Liitännät | |
| USB | On |
| HDCP-yhteensopiva | On |
| HDMI-portti | On |
| DisplayPort | On |
| USB 3.0 | On |
| Mitat jalustalla | |
| Paino | 5,5 kg |
| Leveys | 540,6 mm |
| Korkeus | 429 mm |
| Syvyys | 213,4 mm |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 23,8 tuumaa, 60,45 cm, 300 cd/m2, 1000:1, 5 ms, 178 astetta, 178 astetta, 5000000:1 |
| Koko | 23,8 tuumaa |
| Halkaisija | 60,45 cm |
| Kirkkaus | 300 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 1000:1 |
| Vasteaika | 5 ms |
| Katselukulma | 178 astetta, 178 astetta |
| Pysty | 178 astetta |
| Vaaka | 178 astetta |
| Dynaaminen kontrastisuhde | 5000000:1 |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 2 560 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 440 px |
| Takuu | |
| Kesto | 36 kk |
| Virrankäyttö (normaalitila) | |
| Maksimi | 3 540 W |