| Valmistaja | HP |
| Ultra HD | On |
| Mitat ilman jalustaa | |
| Leveys | 613,5 mm |
| Korkeus | 362,5 mm |
| Syvyys | 40 mm |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 27 tuumaa, 350 cd/m2, 1300:1, 5,4 ms, 178 astetta, 178 astetta, 10000000:1 |
| Koko | 27 tuumaa |
| Kirkkaus | 350 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 1300:1 |
| Vasteaika | 5,4 ms |
| Katselukulma | 178 astetta, 178 astetta |
| Pysty | 178 astetta |
| Vaaka | 178 astetta |
| Dynaaminen kontrastisuhde | 10000000:1 |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 3 840 px |
| Resoluutio (korkeus) | 2 160 px |
| Liitännät | |
| HDCP-yhteensopiva | On |
| HDMI-portti | On |
| Virrankäyttö (normaalitila) | |
| Maksimi | 126 W |
| Virkistystaajuus | |
| Minimi | 24 Hz |