| Valmistaja | HP |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Mitat ilman jalustaa | |
| Paino | 4,85 kg |
| Leveys | 613,5 mm |
| Korkeus | 362,6 mm |
| Syvyys | 40 mm |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 27 tuumaa, 68,6 cm, 350 cd/m2, 1300:1, 5,4 ms, 178 astetta, 178 astetta |
| Koko | 27 tuumaa |
| Halkaisija | 68,6 cm |
| Kirkkaus | 350 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 1300:1 |
| Vasteaika | 5,4 ms |
| Katselukulma | 178 astetta, 178 astetta |
| Pysty | 178 astetta |
| Vaaka | 178 astetta |
| Dynaaminen kontrastisuhde | 10000000:1 |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 3 840 px |
| Resoluutio (korkeus) | 2 160 px |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Takuu | |
| Kesto | 12 kk |
| Liitännät | |
| HDMI-portti | On |
| DisplayPort | On |
| Virrankäyttö (normaalitila) | |
| Maksimi | 65 W |