| Valmistaja | HP |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Mitat ilman jalustaa | |
| Paino | 9,83 kg |
| Leveys | 950,8 mm |
| Korkeus | 374,1 mm |
| Syvyys | 93,9 mm |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 34 tuumaa, 86,36 cm, 350 cd/m2, 3000:1, 8 ms, 178 astetta, 178 astetta, 10000000:1 |
| Koko | 34 tuumaa |
| Halkaisija | 86,36 cm |
| Kirkkaus | 350 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 3000:1 |
| Vasteaika | 8 ms |
| Katselukulma | 178 astetta, 178 astetta |
| Pysty | 178 astetta |
| Vaaka | 178 astetta |
| Dynaaminen kontrastisuhde | 10000000:1 |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 3 440 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 440 px |
| Liitännät | |
| HDCP-yhteensopiva | On |
| HDMI-portti | On |
| DisplayPort | On |
| Virrankäyttö (valmiustila) | |
| Maksimi | 0,5 W |
| Muotoilu | |
| Kaareva | On |