| Valmistaja | HP |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Monitoimitulostin | On |
| Mitat | |
| Leveys | 453,5 mm |
| Korkeus | 155,6 mm |
| Syvyys | 410 mm |
| Paino | 6,7 kg |
| Paperinkäsittely | |
| Paperikapasiteetti | 125 arkkia |
| Maksimi paperiarkin koko | a4 |
| Paperin vastaanottokapasiteetti | 25 arkkia |
| Kopiointiominaisuudet | |
| Suurennus/pienennys | 25-400% |
| Kopiointinopeus (mv) max | 21 kopiota/min |
| Kopiointinopeus (väri) | 19 kopiota/min |
| Tarkkuus | 600x600 dpi |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Toiminnot | |
| Tulostus | On |
| Skannausominaisuudet | |
| Optinen tarkkuus | 1200x1200 dpi |
| Asiakirjan enimmäiskoko | 216x297 |
| Värisyvyys | 16 bit |
| Ensimmäisen sivun tulostus | |
| Väri | 18 s |
| Mustavalko | 16 s |