| Valmistaja | HP |
| Liitännät | |
| USB | On |
| D-Sub | On |
| USB 2.0 | On |
| Mitat | |
| Leveys | 358 mm |
| Korkeus | 319 mm |
| Syvyys | 197 mm |
| Paino | 4,3 kg |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 15 tuumaa, 38,1 cm, 225 cd/m2, 700:1, 16 ms, 140 astetta, 160 astetta, 4:3 |
| Koko | 15 tuumaa |
| Halkaisija | 38,1 cm |
| Kirkkaus | 225 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 700:1 |
| Vasteaika | 16 ms |
| Katselukulma | 140 astetta, 160 astetta |
| Pysty | 140 astetta |
| Vaaka | 160 astetta |
| Kuvasuhde | 4:3 |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 024 px |
| Resoluutio (korkeus) | 768 px |
| Virrankäyttö (normaalitila) | |
| Maksimi | 12 W |
| Virkistystaajuus | |
| Minimi | 56 Hz |