| Valmistaja | HP |
| Mitat jalustalla | |
| Paino | 7,9 kg |
| Leveys | 556 mm |
| Korkeus | 487 mm |
| Syvyys | 278 mm |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 24 tuumaa, 300 cd/m2, 1000:1, 5 ms |
| Koko | 24 tuumaa |
| Kirkkaus | 300 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 1000:1 |
| Vasteaika | 5 ms |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 200 px |
| Liitännät | |
| DVI-D | On |
| D-Sub | On |
| HDMI-portti | On |
| DisplayPort | On |