| LCD-näyttö | On |
| Valmistajan tuotesivu | HP |
| Liitettävyys | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 51 mm |
| Korkeus | 48,2 mm |
| LCD-näyttö | On |
| Valmistajan tuotesivu | HP |
| Liitettävyys | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 51 mm |
| Korkeus | 48,2 mm |
| Syvyys | 45,8 mm |
| Paino | 31,2 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 47 sivua/min |
| Väri | 47 sivua/min |
| Paperinkäsittely | |
| Paperikapasiteetti | 650 arkkia |
| Muisti | |
| Vakio | 1 024 Mt |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (valmiustila) | 31 |
| Virrankäyttö (virransäästötila) | 0,7 |
| Ensimmäisen sivun tulostus | |
| Mustavalko | 6,5 s |