| Valmistaja | HP |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Laser | On |
| Liitettävyys | |
| USB | On |
| Ethernet | On |
| Mitat | |
| Leveys | 418 mm |
| Korkeus | 298 mm |
| Syvyys | 376 mm |
| Paino | 11,8 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 43 sivua/min |
| Paperinkäsittely | |
| Paperikapasiteetti | 650 arkkia |
| Kaksipuoleinen tulostus | On |
| Maksimi paperiarkin koko | a4 |
| Paperin vastaanottokapasiteetti | 250 arkkia |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Linux | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Muisti | |
| Vakio | 512 Mt |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (valmiustila) | 13,72 |
| Virrankäyttö (virransäästötila) | 0,08 |
| Virrankäyttö (lepotila) | 2,51 |
| Virrankäyttö (huippu) | 741,98 |
| Virrankäyttö (pois päältä) | 0,08 |
| Toiminnot | |
| Tulostus | On |
| Ensimmäisen sivun tulostus | |
| Mustavalko | 5,9 s |