| Laser | On |
| Mustavalko | On |
| Monitoimitulostin | On |
| Liitettävyys | |
| USB | On |
| Ethernet | On |
| Mitat | |
| Leveys | 737 mm |
| Korkeus | 570 mm |
| Syvyys | 643 mm |
| Paino | 51,6 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 57 sivua/min |
| Paperinkäsittely | |
| Paperikapasiteetti | 600 arkkia |
| Kaksipuoleinen tulostus | On |
| Maksimi paperiarkin koko | a4 |
| Arkinsyöttölaitteen kapasiteetti | 100 arkkia |
| Paperin vastaanottokapasiteetti | 500 arkkia |
| Muisti | |
| Vakio | 1 536 Mt |
| Toiminnot | |
| Tulostus | On |
| Skannaus | On |
| Kopiointi | On |
| Skannausominaisuudet | |
| Optinen tarkkuus | 600x600 dpi |
| Skannaus sähköpostiin | On |
| Värisyvyys | 24 bit |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (lepotila) | 6,5 |
| Virrankäyttö (huippu) | 970 |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Kopiointiominaisuudet | |
| Kopiointinopeus (mv) max | 57 kopiota/min |
| Kopioiden enimmäismäärä | 9 999 kpl |
| Tarkkuus | 600x600 dpi |