| Valmistaja | HP |
| Laser | On |
| Mustavalko | On |
| Liitettävyys | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 381 mm |
| Korkeus | 216 mm |
| Syvyys | 357 mm |
| Paino | 8,58 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 40 sivua/min |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Muisti | |
| Vakio | 128 Mt |
| Toiminnot | |
| Tulostus | On |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (lepotila) | 2,8 |
| Paperinkäsittely | |
| Maksimi paperiarkin koko | a4 |
| Paperin vastaanottokapasiteetti | 150 arkkia |