| Valmistaja | HP |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Laser | On |
| Liitettävyys | |
| WLAN | On |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 349 mm |
| Korkeus | 228 mm |
| Syvyys | 410 mm |
| Paino | 5,2 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 18 sivua/min |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (valmiustila) | 1,2 |
| Virrankäyttö (lepotila) | 0,8 |
| Virrankäyttö (huippu) | 375 |
| Virrankäyttö (pois päältä) | 0,8 |
| Toiminnot | |
| Tulostus | On |
| Ensimmäisen sivun tulostus | |
| Mustavalko | 9,2 s |