| Valmistaja | HP |
| LCD-näyttö | On |
| Valmistajan tuotesivu | www8.hp.com/fi/fi/products/printers/product-detail.html?oid=5156324&jumpid=reg_r1002_fifi_c-001_title_r0001 |
| Mustesuihku | On |
| Liitettävyys | |
| WLAN | On |
| USB | On |
| Ethernet | On |
| Mitat | |
| Leveys | 364 mm |
| Korkeus | 69 mm |
| Syvyys | 186 mm |
| Paino | 2,1 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 10 sivua/min |
| Väri | 7 sivua/min |
| Paperinkäsittely | |
| Paperikapasiteetti | 50 arkkia |
| Maksimi paperiarkin koko | a4 |
| Arkinsyöttölaitteen kapasiteetti | 10 arkkia |
| Kopiointiominaisuudet | |
| Suurennus/pienennys | 25-400% |
| Kopiointinopeus (mv) max | 10 kopiota/min |
| Kopioiden enimmäismäärä | 50 kpl |
| Kopiointinopeus (väri) | 7 kopiota/min |
| Tarkkuus | 600x600 dpi |
| Muisti | |
| Vakio | 128 Mt |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (valmiustila) | 3,9 |
| Virrankäyttö (lepotila) | 1,14 |
| Virrankäyttö (huippu) | 15 |
| Virrankäyttö (pois päältä) | 0,17 |
| Toiminnot | |
| Tulostus | On |
| Skannaus | On |
| Kopiointi | On |
| Skannausominaisuudet | |
| Asiakirjan enimmäiskoko | 216x356 |
| Arkinsyöttölaite | On |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Ensimmäisen sivun tulostus | |
| Mustavalko | 12 s |