| Valmistaja | HP |
| LCD-näyttö | On |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Mustesuihku | On |
| Liitettävyys | |
| WLAN | On |
| USB | On |
| Ethernet | On |
| Mitat | |
| Leveys | 496 mm |
| Korkeus | 203 mm |
| Syvyys | 420 mm |
| Paino | 8,62 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 22 sivua/min |
| Väri | 18 sivua/min |
| Paperinkäsittely | |
| Paperikapasiteetti | 250 arkkia |
| Kaksipuoleinen tulostus | On |
| Maksimi paperiarkin koko | a4 |
| Arkinsyöttölaitteen kapasiteetti | 50 arkkia |
| Paperin vastaanottokapasiteetti | 150 arkkia |
| Muisti | |
| Vakio | 256 Mt |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Linux | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Toiminnot | |
| Tulostus | On |
| Ensimmäisen sivun tulostus | |
| Mustavalko | 9 s |