| Valmistaja | HP |
| LCD-näyttö | On |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Mustesuihku | On |
| Liitettävyys | |
| WLAN | On |
| USB | On |
| Ethernet | On |
| Mitat | |
| Leveys | 488 mm |
| Korkeus | 289 mm |
| Syvyys | 428 mm |
| Paino | 11,48 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 34 sivua/min |
| Väri | 34 sivua/min |
| Paperinkäsittely | |
| Paperikapasiteetti | 500 arkkia |
| Kaksipuoleinen tulostus | On |
| Maksimi paperiarkin koko | a4 |
| Paperin vastaanottokapasiteetti | 150 arkkia |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (valmiustila) | 3 |
| Virrankäyttö (lepotila) | 0.97 |
| Virrankäyttö (huippu) | 30 |
| Virrankäyttö (pois päältä) | 0,12 |
| Toiminnot | |
| Tulostus | On |
| Ensimmäisen sivun tulostus | |
| Mustavalko | 9 s |