| Valmistaja | HP |
| Valmistajan tuotesivu | www8.hp.com/fi/fi/products/monitors/product-detail.html?oid=13673566 |
| Mitat ilman jalustaa | |
| Paino | 9,47 kg |
| Leveys | 833 mm |
| Korkeus | 380 mm |
| Syvyys | 111 mm |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 35 tuumaa, 88,9 cm, 300 cd/m2, 2500:1, 4 ms, 178 astetta, 178 astetta, 10000000:1 |
| Koko | 35 tuumaa |
| Halkaisija | 88,9 cm |
| Kirkkaus | 300 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 2500:1 |
| Vasteaika | 4 ms |
| Katselukulma | 178 astetta, 178 astetta |
| Pysty | 178 astetta |
| Vaaka | 178 astetta |
| Dynaaminen kontrastisuhde | 10000000:1 |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 3 440 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 440 px |
| Kuvasuhde | 21:9 |
| Liitännät | |
| HDCP-yhteensopiva | On |
| HDMI-portti | On |
| DisplayPort | On |
| Virrankäyttö (normaalitila) | |
| Maksimi | 65 W |
| Muotoilu | |
| Kaareva | On |