| Valmistaja | HP |
| Takuu | 12kk |
| LCD-näyttö | On |
| Valmistajan tuotesivu | www8.hp.com/fi/fi/products/printers/product-detail.html?oid=9514722&jumpid=reg_r1002_fifi_c-001_title_r0001 |
| Mustesuihku | On |
| Liitettävyys | |
| USB | On |
| Ethernet | On |
| Mitat | |
| Leveys | 530 mm |
| Korkeus | 378,9 mm |
| Syvyys | 407 mm |
| Paino | 16,38 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 30 sivua/min |
| Väri | 30 sivua/min |
| Paperinkäsittely | |
| Paperikapasiteetti | 550 arkkia |
| Kaksipuoleinen tulostus | On |
| Maksimi paperiarkin koko | a4 |
| Paperin vastaanottokapasiteetti | 300 arkkia |
| Muisti | |
| Vakio | 512 Mt |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (valmiustila) | 9,5 |
| Virrankäyttö (virransäästötila) | 0,95 |
| Virrankäyttö (lepotila) | 4,5 |
| Virrankäyttö (huippu) | 100 |
| Virrankäyttö (pois päältä) | 0,2 |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Linux | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Toiminnot | |
| Tulostus | On |
| Ensimmäisen sivun tulostus | |
| Mustavalko | 7 s |