| Valmistaja | HP |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Liitettävyys | |
| WLAN | On |
| USB | On |
| Ethernet | On |
| Mitat | |
| Leveys | 600 mm |
| Korkeus | 477 mm |
| Syvyys | 495 mm |
| Paino | 20,15 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 40 sivua/min |
| Väri | 40 sivua/min |
| Paperinkäsittely | |
| Paperikapasiteetti | 550 arkkia |
| Kaksipuoleinen tulostus | On |
| Paperin vastaanottokapasiteetti | 300 arkkia |
| Muisti | |
| Vakio | 512 Mt |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (valmiustila) | 9,5 |
| Virrankäyttö (virransäästötila) | 0,95 |
| Virrankäyttö (lepotila) | 4,5 |
| Virrankäyttö (huippu) | 100 |
| Virrankäyttö (pois päältä) | 0,2 |