| Valmistaja | HP |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Mustesuihku | On |
| Liitettävyys | |
| WLAN | On |
| USB | On |
| Ethernet | On |
| Mitat | |
| Leveys | 530 mm |
| Korkeus | 467 mm |
| Syvyys | 407 mm |
| Paino | 22,15 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 55 sivua/min |
| Väri | 55 sivua/min |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (valmiustila) | 10 |
| Virrankäyttö (lepotila) | 4,8 |
| Virrankäyttö (huippu) | 100 |
| Virrankäyttö (pois päältä) | 0,2 |
| Toiminnot | |
| Tulostus | On |