| Valmistaja | HP |
| Mitat | |
| Leveys | 533 mm |
| Korkeus | 391 mm |
| Syvyys | 198 mm |
| Paino | 5,2 kg |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 22 tuumaa, 1000:1, 3 ms |
| Koko | 22 tuumaa |
| Kontrastisuhde | 1000:1 |
| Vasteaika | 3 ms |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
| Liitännät | |
| VGA | On |
| DVI-D | On |
| HDMI-portti | On |
| Virrankäyttö (normaalitila) | |
| Maksimi | 55 W |