| Valmistaja | HP |
| Täysteräväpiirtovalmis (Full HD) | On |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Mitat jalustalla | |
| Paino | 4 kg |
| Leveys | 548,6 mm |
| Korkeus | 408,3 mm |
| Syvyys | 185 mm |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 23 tuumaa, 250 cd/m2, 1000:1, 5 ms, 160 astetta, 170 astetta, 5000000:1 |
| Koko | 23 tuumaa |
| Kirkkaus | 250 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 1000:1 |
| Vasteaika | 5 ms |
| Katselukulma | 160 astetta, 170 astetta |
| Pysty | 160 astetta |
| Vaaka | 170 astetta |
| Dynaaminen kontrastisuhde | 5000000:1 |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
| Liitännät | |
| VGA | On |
| HDCP-yhteensopiva | On |
| DisplayPort | On |
| Virrankäyttö (normaalitila) | |
| Maksimi | 30 W |