| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Valmistaja | HP |
| WLAN | |
| IEEE 802.11n | On |
| IEEE 802.11g | On |
| IEEE 802.11b | On |
| IEEE 802.11a | On |
| Sisäinen antenni | On |
| Salaus | |
| WEP 64-bit | On |
| WEP 128-bit | On |
| WPA2 | On |
| WPA | On |
| WAN-portit | |
| Lukumäärä | 1 kpl |
| Nopeus | 10/100/1000 |
| Mitat | |
| Leveys | 230 mm |
| Korkeus | 42,5 mm |
| Syvyys | 237 mm |
| Paino | 1 000 g |