| Valmistaja | HP |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Teho yhteensä | 2,4 W |
| Tuotekuvaus | Bring your favorite music, movies, and entertainment to life with HP S3100 Speakers. With superior design and plenty of audio power, your music can truly shine. Get compact, quality sound from a brand you trust, all at one perfect price. |
| Liitännät | |
| USB | On |
| Aux in | On |
| Mitat | |
| Leveys | 95 mm |
| Korkeus | 92 mm |
| Syvyys | 103 mm |
| Paino | 0,4 kg |