| Valmistaja | HP |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Ohjelmisto | HP Photosmart |
| Optinen tarkkuus | 2400 dpi |
| Värisyvyys | 48 bit |
| Esikatselunopeus | 10 s |
| Pikapainikkeet | |
| Sähköposti | On |
| Skannaus | On |
| On | |
| Kopio | On |
| Mitat | |
| Pituus | 340 mm |
| Leveys | 488 mm |
| Paksuus | 162 mm |
| Paino | 5,73 kg |
| Asiakirjan enimmäiskoko | |
| Korkeus | 279 mm |
| Takuu | |
| Kesto | 12 kk |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows 2000 | On |
| Windows XP | On |
| Windows XP x64 | On |
| Windows Vista | On |
| Windows Vista 64-bit | On |
| OS X 10.4 Tiger | On |
| OS X 10.3 Panther | On |
| Mac OS X 10.5 | On |
| Mac OS X 10.6 | On |
| Liitännät | |
| USB 2.0 | On |
| Virrankäyttö (normaalitila) | |
| Maksimi | 36 W |
| Tyyppi | |
| Tasoskanneri | On |
| Filmisovitin | On |
| Asiakirjaskanneri | On |
| Filmin käsittely | |
| 35 mm | 4 ruutua |
| Dia | 3 ruutua |