| Valmistaja | HP |
| Liitännät | |
| Bluetooth | On |
| USB 2.0 | On |
| HDMI-portti | On |
| RJ-45 | On |
| USB 3.0 | On |
| Muisti | |
| Tyyppi | DDR4 |
| Kapasiteetti | 8 Gt |
| Laajennettavissa | 8 Gt |
| Suoritin | |
| Välimuistin määrä | 8 000 kt |
| Välimuistin tyyppi | L3 |
| Nopeus | 3,4 GHz |
| Näyttö | |
| Koko | 23 tuumaa |
| Resoluutio | 1 920 x 1 080 px |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
| Näytönohjain | |
| Integroitu näytönohjain | Intel HD Graphics 530 |
| Mitat | |
| Leveys | 57,65 cm |
| Korkeus | 59,43 cm |
| Syvyys | 60,45 cm |
| Paino | 15,3 kg |
| Verkko-ominaisuudet | |
| LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| WLAN (Langaton) | 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Kotelo | |
| SFF | On |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows 10 Home (x64) 64-bit | On |