| Valmistaja | HP |
| Suoritin | |
| Tyyppi | Intel Core i7-7700T |
| Välimuistin määrä | 8 000 kt |
| Välimuistin tyyppi | l3 |
| Nopeus | 2,9 GHz |
| FSB | 8 000 MHz |
| Kiintolevy | |
| Kapasiteetti | 512 Gt |
| Näyttö | |
| Koko | 23,8 tuumaa |
| Resoluutio | 1 920 x 1 080 px |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
| Mitat | |
| Leveys | 67,2 cm |
| Korkeus | 56,8 cm |
| Syvyys | 58,6 cm |
| Paino | 12,8 kg |
| Liitännät | |
| USB 2.0 | On |
| HDMI-portti | On |
| RJ-45 | On |
| Line-out | On |
| USB 3.0 | On |
| Verkko-ominaisuudet | |
| LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kotelo | |
| SFF | On |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows 10 Pro (x64) 64-bit | On |