| Valmistaja | HP |
| Muisti | |
| Tyyppi | DDR3-SDRAM |
| Kapasiteetti | 4 Gt |
| Laajennettavissa | 4 Gt |
| Suoritin | |
| Nopeus | 1 GHz |
| Näytönohjain | |
| Integroitu näytönohjain | VIA ChromotionHD 2.0 |
| Mitat | |
| Leveys | 5,84 cm |
| Korkeus | 21,97 cm |
| Syvyys | 21,59 cm |
| Paino | 1,49 kg |
| Liitännät | |
| USB 2.0 | On |
| RJ-45 | On |
| PS/2 | On |
| DVI | On |
| Verkko-ominaisuudet | |
| LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kotelo | |
| SFF | On |