| Valmistaja | HP |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Muisti | |
| Tyyppi | DDR3 |
| Kapasiteetti | 4 Gt |
| Suoritin | |
| Nopeus | 3 GHz |
| Näytönohjain | |
| Grafiikkaprosessori | AMD Radeon HD 7650A, 2 048 Mt |
| Muisti | 2 048 Mt |
| Mitat | |
| Leveys | 25,2 cm |
| Korkeus | 6,6 cm |
| Syvyys | 25,4 cm |
| Paino | 3,1 kg |
| Liitännät | |
| VGA | On |
| USB 2.0 | On |
| Line-in | On |
| RJ-45 | On |
| Mikrofoni | On |
| Line-out | On |
| PS/2 | On |
| DisplayPort | On |
| Verkko-ominaisuudet | |
| LAN | Gigabit |