| Valmistaja | HP |
| Valmistajan tuotesivu | www8.hp.com/fi/fi/products/monitors/product-detail.html?oid=10430777#!tab=specs |
| Suoritin | |
| Tyyppi | AMD RX-427BB |
| Välimuistin määrä | 4 000 kt |
| Välimuistin tyyppi | l2 |
| Nopeus | 2,7 GHz |
| Kiintolevy | |
| Kapasiteetti | 32 Gt |
| Näytönohjain | |
| Grafiikkaprosessori | Radeon HD 9000 |
| Muisti | |
| Laajennettavissa | 16 Gt |
| Mitat | |
| Leveys | 6,7 cm |
| Korkeus | 24 cm |
| Syvyys | 22,1 cm |
| Paino | 1,8 kg |
| Liitännät | |
| VGA | On |
| USB 2.0 | On |
| Line-in | On |
| RJ-45 | On |
| Line-out | On |
| PS/2 | On |
| DisplayPort | On |
| USB 3.0 | On |
| Verkko-ominaisuudet | |
| LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kotelo | |
| Mikrotorni | On |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows 7 Professional | On |