| Valmistaja | HP |
| Täysteräväpiirtovalmis (Full HD) | On |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Mitat jalustalla | |
| Paino | 3 kg |
| Leveys | 489,4 mm |
| Korkeus | 362,7 mm |
| Syvyys | 197,6 mm |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 20,7 tuumaa, 200 cd/m2, 600:1, 5 ms, 65 astetta, 90 astetta, 5000000:1 |
| Koko | 20,7 tuumaa |
| Kirkkaus | 200 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 600:1 |
| Vasteaika | 5 ms |
| Katselukulma | 65 astetta, 90 astetta |
| Pysty | 65 astetta |
| Vaaka | 90 astetta |
| Dynaaminen kontrastisuhde | 5000000:1 |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
| Takuu | |
| Kesto | 12 kk |
| Kaiutin | |
| Määrä | 2 kpl |
| Teho | 1 W |
| Liitännät | |
| DVI-D | On |
| D-Sub | On |
| Virrankäyttö (normaalitila) | |
| Maksimi | 28 W |