| Valmistaja | HP |
| Takuu | 2 vuotta |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Paristo | 2 x AA |
| Optinen | On |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 67 mm |
| Korkeus | 39 mm |
| Syvyys | 107 mm |
| Paino | 80 g |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Yhteys | |
| Langaton | On |
| Ominaisuudet | |
| Nappula | 5 lkm |
| Rulla | On |