| Valmistaja | HP |
| Takuu | 24kk |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Paristo | 2xAA |
| DPI | 1 200 |
| Optinen | On |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 58 mm |
| Korkeus | 34 mm |
| Syvyys | 95 mm |
| Paino | 119 g |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Ominaisuudet | |
| Nappula | 3 lkm |
| Rulla | On |
| Yhteys | |
| Langaton | On |