| Valmistaja | HP |
| Muisti | |
| Tyyppi | DDR4 |
| Kapasiteetti | 16 Gt |
| Laajennettavissa | 128 Gt |
| Suoritin | |
| Välimuistin määrä | 10 000 kt |
| Nopeus | 3,5 GHz |
| Mitat | |
| Leveys | 16,9 cm |
| Korkeus | 43,2 cm |
| Syvyys | 44,5 cm |
| Paino | 11 kg |
| Liitännät | |
| USB 2.0 | On |
| RJ-45 | On |
| PS/2 | On |
| USB 3.0 | On |
| Verkko-ominaisuudet | |
| LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kotelo | |
| Torni | On |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows 10 Pro (x64) 64-bit | On |