| Valmistaja | HP |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Liitännät | |
| USB | On |
| DVI-D | On |
| USB 2.0 | On |
| DisplayPort | On |
| Mitat ilman jalustaa | |
| Paino | 6,4 kg |
| Leveys | 690 mm |
| Korkeus | 525,3 mm |
| Syvyys | 68,1 mm |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 23,6 tuumaa, 59,94 cm, 200 cd/m2, 1000:1, 5,6 ms, 160 astetta, 170 astetta |
| Koko | 23,6 tuumaa |
| Halkaisija | 59,94 cm |
| Kirkkaus | 200 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 1000:1 |
| Vasteaika | 5,6 ms |
| Katselukulma | 160 astetta, 170 astetta |
| Pysty | 160 astetta |
| Vaaka | 170 astetta |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Takuu | |
| Kesto | 36 kk |
| Virrankäyttö (normaalitila) | |
| Maksimi | 90 W |