| Valmistaja | HP |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Mitat | |
| Leveys | 266 mm |
| Korkeus | 43,6 mm |
| Syvyys | 161 mm |
| Paino | 1 000 g |
| LAN-portit | |
| Nopeus | 10/100/1000 |
| Lukumäärä | 4 kpl |
| WLAN | |
| IEEE 802.11b | On |
| IEEE 802.11g | On |
| IEEE 802.11n | On |
| Salaus | |
| WEP 64-bit | On |
| WEP 128-bit | On |
| WPA2 | On |
| WPA | On |