| Valmistaja | Huawei |
| Tarkkuus | 13 Mpx |
| Lisätieto | USB 2.0 Type-C, 2x13MP kamera |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Android 6.0 tai uudempi |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Kuvakulma | 360º |
| Videon tarkkuus | 1920 x 960@30fps |
| Mitat | |
| Leveys | 37 mm |
| Korkeus | 36,8 mm |
| Syvyys | 26 mm |
| Paino | 30 g |
| Liitettävyys | |
| USB 2.0 | On |