| Valmistaja | iiyama |
| Liitännät | |
| DVI | On |
| D-Sub | On |
| USB | On |
| Virkistystaajuus | |
| Vaaka | 80 KHz, 31,5 KHz |
| Maksimi | 80 KHz |
| Minimi | 31,5 KHz |
| Pysty | 75 Hz, 56 Hz |
| Kaiutin | |
| Teho | 1 W |
| Määrä | 2 kpl |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 170 astetta, 160 astetta, 5 ms, 900:1, 200 cd/m2, 17 tuumaa, 16 700 000 väriä |
| Katselukulma | 170 astetta, 160 astetta |
| Vasteaika | 5 ms |
| Kontrastisuhde | 900:1 |
| Kirkkaus | 200 cd/m2 |
| Koko | 17 tuumaa |
| Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
| Mitat | |
| Leveys | 387 mm |
| Korkeus | 342 mm |
| Syvyys | 202 mm |
| Paino | 5,7 kg |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (korkeus) | 1 024 px |
| Resoluutio (leveys) | 1 280 px |