| Valmistaja | iiyama |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 16 700 000 väriä, 20 tuumaa, 250 cd/m2, 1000:1, 5 ms, 160 astetta, 170 astetta |
| Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
| Koko | 20 tuumaa |
| Kirkkaus | 250 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 1000:1 |
| Vasteaika | 5 ms |
| Katselukulma | 160 astetta, 170 astetta |
| Pysty | 160 astetta |
| Vaaka | 170 astetta |
| Mitat | |
| Leveys | 469,5 mm |
| Korkeus | 360 mm |
| Syvyys | 203 mm |
| Paino | 2,7 kg |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 600 px |
| Resoluutio (korkeus) | 900 px |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Kaiutin | |
| Määrä | 2 kpl |
| Teho | 2 W |
| Liitännät | |
| DVI-D | On |
| D-Sub | On |
| HDCP-yhteensopiva | On |
| Kuulokeliitäntä | On |
| Virrankäyttö (normaalitila) | |
| Maksimi | 15 W |
| Virkistystaajuus | |
| Minimi | 55 Hz |