| Valmistaja | Iiyama |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 16 700 000 väriä, 19 tuumaa, 48 cm, 250 cd/m2, 1000:1, 5 ms |
| Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
| Koko | 19 tuumaa |
| Halkaisija | 48 cm |
| Kirkkaus | 250 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 1000:1 |
| Vasteaika | 5 ms |
| VESA-kiinnitys | |
| Leveys | 100 mm |
| Korkeus | 100 mm |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 280 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 024 px |
| Kaiutin | |
| Määrä | 2 kpl |
| Teho | 1 W |
| Liitännät | |
| DVI-D | On |
| D-Sub | On |
| Virrankäyttö (normaalitila) | |
| Maksimi | 20 W |
| Virkistystaajuus | |
| Pysty | 56 Hz, 75 Hz |
| Minimi | 56 Hz |
| Vaaka | 31,5 KHz, 80 KHz |