| Valmistaja | iiyama |
| Täysteräväpiirtovalmis (Full HD) | On |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 16 700 000 väriä, 22 tuumaa, 220 cd/m2, 1000:1, 2 ms |
| Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
| Koko | 22 tuumaa |
| Kirkkaus | 220 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 1000:1 |
| Vasteaika | 2 ms |
| Mitat | |
| Leveys | 556 mm |
| Korkeus | 399 mm |
| Syvyys | 240 mm |
| Paino | 5,9 kg |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Liitännät | |
| DVI-D | On |
| D-Sub | On |
| Virkistystaajuus | |
| Pysty | 56 Hz, 75 Hz |
| Minimi | 56 Hz |
| Maksimi | 75 Hz |
| Vaaka | 31,5 KHz, 82,3 KHz |